Menu
Strona głowna-O NAS

Agnieszka i Adam

- dwoje ludzi, dzięki którym nie będziecie mieli tremy przed obiektywem.


Lepiej nie mogłeś trafić. Fotografia i Film to tematyka, która jest naszą pasją, która sprawia nam wielką frajdę i przyjemność, dlatego łącząc przyjemne z pożytecznym dajemy pełną satysfakcję naszym klientom zatrzymując w kadrze niezapomniane chwile, które dla każdej pary są jedynym i niepowtarzalnym wydarzeniem, a zdjęcia i film będą pamiątką, która wraca latami, dlatego muszą być perfekcyjne i piękne.


Każde zlecenie traktujemy bardzo indywidualnie i poważnie, oferując niepowtarzalne ujęcia w tym jakże ważnym dla Waszego życia dniu. Zlecenia  realizujemy głównie w Warszawie i jej okolicach a inne województwa kalkulowane są indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie nawet, najbardziej nietypowe wyzwania uwzględniając wszelkie najdrobniejsze sugestie klientów .
Podpisując umowę ze mną podpisujecie umowę z firmą - daje to Wam gwarancję solidności i wiarygodności  Na swoje usługi wystawiam też faktury VAT.
Posiadamy uprawnienia w zakresie fotografowania i filmowania w czasie uroczystości religijnych.

Fotograf ślubny

Dzień ślubu to jedyny taki moment w Twoim życiu. Nic dziwnego, że chcesz, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Fotograf ślubny pomoże Ci zachować te piękne chwile na lata, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z parami młodymi stworzy wyjątkową atmosferę, która pozwoli Ci cieszyć się najbardziej wzruszającymi momentami ceremonii bez stresu, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem.

 

Doświadczony fotograf ślubny nie ingeruje w przebieg uroczystości, w ciągu chwili wychwytuje najbardziej urokliwe chwile, sprzyja dobrej zabawie gości w trakcie wesela oraz dba o to, by każda sesja zdjęciowa miała w sobie coś niepowtarzalnego. Jeżeli planujecie ślub i szukacie takiego fotografa w Warszawie - właśnie go znaleźliście. Nasz zespół jest niewielki, tworzymy go wspólnie z żoną. Dzięki pasji i pozytywnej energii potrafimy stworzyć bardzo miłą atmosferę, która sprzyja robieniu pięknych i niepowtarzalnych zdjęć.

 

Chociaż głównym obszarem naszej działalności jest wsparcie naszymi usługami par młodych z Warszawy, indywidualnie rozpatrujemy również zapytania na terenie całego kraju. Cieszymy się na każde niesztampowe wyzwanie, jakie chcą nam postawić Państwo Młodzi. Dobry fotograf ślubny sprosta nawet najbardziej wybrednym gustom, tworząc niebanalne zdjęcia, układające się w poruszającą historię.

 

Jeśli chcecie upamiętnić ten wyjątkowy dzień specjalną sesją zdjęciową, skontaktujcie się z nami! Wspólnie postaramy się wykreować taką scenerię, która najlepiej odda Wasze osobowości. Warszawa to miejsce bogate w przestrzenie idealne do ślubnych sesji zakochanych małżonków - niezależnie od tego, czy preferujecie romantyczne, urokliwe miejsca na łonie natury, czy wolicie warszawski industrialny klimat, na pewno znajdziecie coś dla siebie.

 

Strona główna | tel. 606 170 150 | e-mail: fotoramka@wp.pl, | www.fotoramka.com.pl

FotoRamka FOTO+VIDEO=4000zł

GdzieWesele.pl rekomenduje

SZYBKI KONTAKT

 +48 606 170 150

e-mal: fotoramka@wp.pl

O NAS

Agnieszka i Adam - dwoje ludzi, dzięki którym nie będziecie mieli tremy przed obiektywem.Lepiej nie mogłeś trafić. Fotografia i Film to tematyka, która jest naszą pasją, która sprawia nam wielką frajdę i przyjemność, dlatego łącząc przyjemne z pożytecznym dajemy pełną satysfakcję naszym klientom zatrzymując w kadrze niezapomniane

czytaj więcej

 Powered by: www.web-template-world.com